Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Słaby nadmuch na szybę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Słaby nadmuch na szybę

    Zamieszczone przez sesik
    No jak jest problem z wypiciem łiski to chętnie pomożemy :diabelski_usmiech

    A tak na poważnie ja lubię czystą albo z lodem i colą :diabelski_usmiech

    Też się ustawiam w kolejce....
    Dobry trunek......

    Tylko czysta..... bez coli..... (sesik.... profanacja - to tak jak piwo z sokiem malinowym)

    sesik Hm..... KIedy tego Jamesona będziesz spożywał???? :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

  • #2
    Słaby nadmuch na szybę

    Taki problem zauważyłem w związku z aktualną sytuacja pogodową: rano jak wsiadam i mam zaparowana przednia szybe, włączę nadmuch na szybę na max to siła nadmuchu na szybę od strony kierowcy jest słabsza niż od pasażera, tak jakby tunel od nadmuchu był przytkany?

    Komentarz


    • #3
      wymień filtr (chodzi mi o ten na podszybiu)
      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

      DIAGNOSTYKA I ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA

      USŁUGI TRANSPORTOWE

      TEL: 531-33-55-77

      Komentarz


      • #4
        Auto ma 6 miesięcy, nie jeżdżę w zapylonym środowisku, ale sprawdzę jak wygląda.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez krzg
          Auto ma 6 miesięcy, nie jeżdżę w zapylonym środowisku, ale sprawdzę jak wygląda.
          Od czegoś trza zacząć. jak wyjmiesz filtr, to przynajmniej oglądniesz, czy jest suchy, czy może zamoknięty.

          U mnie tez do tej pory nic nie parowało, a od 2 dni chyba wilgoć zawitała. Też kupuje, wymieniam i dezynfekuje kanały we własnym zakresie.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X